Weet je zeker dat je deze webcam offline wilt melden?
De webcam offline melding is verzonden en zal spoedig worden gecontroleerd.
Hartelijk dank voor het melden van offline webcams!
Neem hier via de webcams en livestream een kijkje op de pistes van Mayrhofen (skigebied Zillertal 3000).
Bekijk ook de sneeuwhoogte, het weer, pistekaart, sneeuwhistorie, reviews en accommodaties van Mayrhofen.
Download de gratis app van Sneeuwhoogte.nl en doe vanuit Mayrhofen een live (foto) update.
Boek nu bij TUI je wintersport inclusief skipas en profi-teer van een vroegboekkorting tot 100 euro p.p.
Voor de liefhebbers die nu al berichten willen posten zullen we regelmatig een nieuw forum openen.
» Naar het forum...Zillertal Resort Neuhaus is de nieuwe naam voor Hotel Neuhaus en is een comfortabel 4-sterrenhotel met veel faciliteiten! Het hotel ligt aan de rand van het centrum van Mayrhofen. De skilift Penkenbahn vind je op ca. 900 meter afstand. De dichtstbijzijnde skibushalte ligt op 50 meter van het hotel.Zillertal Resort Neuhaus beschikt over diverse faciliteiten, zoals een receptie, lobby, verschillende gezellige zitruimtes/Stubes, gratis Wi-Fi en kinderspeelkamer met tafeltennis. Verder is er een lift, skiberging, fitnessruimte, restaurant, à la carte restaurant, bar, café, wijnkelder, biergarten, terras en wintertuin. Bij het hotel zijn er onoverdekte (gratis) en overdekte (tegen betaling) parkeerplaatsen. Na een dag wintersport kan je heerlijk ontspannen in de fijne wellness van het hotel (1500m2). Deze bestaat uit o.a. een buitenzwembad (78m2), binnenzwembad (78m2), sauna, Finse sauna, whirlpool en ontspanningsruimte. Tegen betaling kan je gebruik maken van verschillende massages, het solarium en het beautycentrum.De kamers bevinden zich in het hoofdgebouw of bijgebouw (op 30 meter afstand). De kamers zijn uitgerust met bad of douche en toilet, föhn, telefoon, tv, Wi-Fi en kluisje. Sommige kamers hebben een zithoekje, balkon en/of terras. De 3e en 4e persoon op een kamer slapen op een bedbank. Summit Travel biedt de volgende kamers aan: 1/2-persoonskamer (23m2) (2e persoon max. 15 jaar) 2-persoonskamer economy (25m2) 2-persoons junior suite (40m2) 2/3-persoonskamer balkon (23m2) 2/3/4-persoons suite (40m2) - 2 ruimtes (*) (*) deze suite is geschikt voor max 3 volw. + 1 kind tot max. 15 jaar of 2 volw. + 2 kinderen)Let wel: Dit hotel hanteert een minimumleeftijd van 2 jaar. Baby’s van 0 en 1 jaar kunnen hier helaas niet verblijven.Het verblijf in Zillertal Resort Neuhaus is op basis van halfpension plus. Dit bestaat uit een uitgebreid ontbijtbuffet, middag snack en een geweldig 4-gangen keuzediner met saladebuffet.
Op een prachtige, rustige locatie tussen Mayrhofen en Finkenberg ligt het authentieke Gasthof Hochsteg. Deze voormalige herberg is zeer gemütlich ingericht en biedt je een unieke plek om te verblijven tussen 2 leuke wintersportplaatsen.De skibus die je 10 minuten naar de gondel in Finkenberg brengt, stopt op slechts 50 meter afstand. Alle kamers in dit karakteristieke gasthof zijn eenvoudig, maar charmant ingericht en voorzien van een eigen badkamer. Tussen 15.00 en 16.00 staat er koffie met koek of gebak voor je klaar. Zin in wat ontspanning? Na een dag op de piste kun je de boel weer in balans brengen in de sauna van Gasthof Hochsteg. Het informele en gezellig ingerichte restaurant serveert iedere avond de lekkerste gerechten: van pasta di mamma en delicatessen uit de omgeving tot internationale klassiekers. Goed om te weten: Gasthof Hochsteg ligt tussen Mayrhofen & Finkenberg. De bus naar de Finkenberger Almbahnen rijdt op aanvraag 5x ’s ochtends tussen 8:35 en 11.10 uur en 5x ’s middags vanaf 15:00 uur. Deze skibus dien je vooraf te bestellen. De skibus stopt op ca. 70 meter van het hotel. De skibus naar Mayrhofen stopt niet bij het hotel, maar rijdt vanaf Hochstegen 3x ’s ochtends en 3x ’s middags.
Op een prachtige, rustige locatie in Mayrhofen vind je het mooie Landhaus Sabrina. Op slechts 100 meter afstand stopt de skibus, die je ’s morgens in enkele minuten naar de gondel brengt. Het ruime 4-kamerappartement is luxe ingericht en voorzien van een volledig ingerichte keuken en een balkon met uitzicht op de bergen. Voor je dagelijkse boodschappen, maar ook voor restaurants kun je terecht in het bruisende centrum van Mayrhofen, dat op 1 kilometer afstand ligt.
Op een heerlijk rustige locatie, aan de rand van het centrum van Mayrhofen liggen de mooie chalets Tirolerland. De drie geschakelde chalets van Chalet Tirolerland zijn in typisch Oostenrijkse stijl gebouwd en zijn ruim en netjes ingericht. De skibus die op 100 meter afstand ligt brengt je in een paar minuten naar de Ahornbahn of de Penkenbahn . Ook de liften van Finkenberg en Hintertux, plaatsen die iets verder in het Zillertal liggen, zijn snel te bereiken met de skibus. Wil je skiën in Zell am Ziller of Kaltenbach? Neem dan eens de Zillertalbahn (trein) die je op vertoon van je skipas gratis kunt nemen. Direct naast de chalets vind je een grote supermarkt (Mpreis) met een aparte bakkerij. Hier kun je je dagelijkse boodschappen doen en ’s morgens de lekkerste verse broodjes voor het ontbijt kopen. Na een mooie dag op de lange latten kun je lekker behaaglijk in de woonkamer van je chalet relaxen of de bruisende après-ski in het centrum van Mayrhofen induiken.
De hartelijkheid van de eigenaren weerspiegelt zich in de warme sfeer van het Neuhaus Zillertal Resort in het welbekende wintersportdorp Mayrhofen. Voor de Familie Moigg is gastvrijheid zelfs een levensstijl. Het is een thuis geworden voor gasten van over de hele wereld. Lekker dobberen in het zwembad of opwarmen in de sauna na een heerlijke dag op de piste. Een drankje op je kamer of aan een tafeltje in de bar, een gezellige afsluiting van de dag.
Rustig gelegen, maar op slechts 2 minuten wandelafstand van het centrum van Mayrhofen vind je Hotel Garni Birkenhof. Er stopt een gratis skibus op 200 meter afstand waarmee je binnen 2 minuten bij de skilift Penkenbahn bent. Elke kamer heeft een fijn balkon, een zithoek met een flatscreen-tv en een moderne badkamer. ’s Morgens staat er in de ontbijtruimte van Hotel Garni Birkenhof een lekker ontbijt voor je klaar, zodat je vol energie de piste op kan!
Chalet Helene heeft alles in zich voor een geslaagde wintersportvakantie. Want het Oostenrijkse Mayrhofen is een toplocatie voor sportieve gezelligheid. Met 245 kilometer skipistes op 630 tot 2500 meter, en het sneeuwzekere Zillertal als speelweide kunnen jonge, oudere, beginnende en geoefende wintersporters alle dagen los. Zin in een spannende uitdaging voor gevorderden? De Harakiri is de aller steilste afdaling van Oostenrijk. Als je geen zin meer hebt om te koken, eet je daarna in het oudste restaurant van Mayrhofen. Vanaf Wirtshaus Griena ben je na het eten zo weer thuis.
Het charmante Landhaus Carla in Mayrhofen biedt een knusse uitvalsbasis voor je volgende wintersportvakantie. De skigebieden liggen vlakbij en bieden mogelijkheden voor beginners en ervaren skiërs. Tirol is een heerlijke wintersportplek met gezellige après-ski. Landhaus Carla verwelkomt je in een warme en gezellige sfeer, perfect om na een dag op de pistes tot rust te komen. De comfortabele kamers zijn van alle gemakken voorzien en hebben een balkon of terras. Landhaus Carla staat voor je klaar om er een leuke wintersportvakantie van te maken.
Het populaire Hotel Brücke heeft een geweldige ligging midden in het bruisende centrum van Mayrhofen. De 2 gondels van Mayrhofen: de Penkenbahn en de Ahorn bahn liggen op slechts enkele minuten lopen van het hotel. De kamers zijn allemaal comfortabel ingericht en zijn allemaal voorzien van tv, radio, nette badkamer een prachtig uitzicht op de besneeuwde bergtoppen. Aan het eind van de middag, na een heerlijke dag op de piste, hoef je niet op zoek naar een goede après-skibar; in de bar van Hotel Brücke, de Brück ’n Stadl, is het namelijk altijd gezellig! Ook voor een goede maaltijd hoef je de deur niet uit. De chefkok en zijn team zorgen ’s ochtends steeds voor een goed ontbijt en ’s avonds staan er, onder andere, heerlijke Zillertaler specialiteiten op het menu. Voor een ontspannen afsluiting van de dag kun je het wellnesscentrum van het hotel bezoeken. Geniet hier van de sauna, infraroodcabine, finnischer Sauna, Bio Sauna en het Solarium. Wanneer je dan nog energie over hebt kun je nog even aansluiten bij de feestgangers in de Brück'n Stadl, de naastgelegen discotheek.
Het gezellige Gästehaus Lärchenheim is al jaren één van onze bestsellers. Het beschikt over eenvoudige, maar nette kamers en 's morgens staat er een lekker ontbijtje voor je klaar. Voor een goede prijs zit je hier uitstekend, want de skiliften en het centrum van Mayrhofen liggen op steenworpafstand. Hier vind je vele leuke restaurants en bars. Een ideaal skigebied met kilometers aan prachtige pistes voor zowel de beginner als de ervaren skiër. En terug in Gästehaus Lärchenheim staat de vriendelijke eigenaresse alweer klaar om het naar je zin te maken.
Op een unieke locatie in het centrum van Mayrhofen, vrijwel direct naast de Penkenbahn, vind je de gloednieuwe Appartementen zum Strossna. Dit mooie complex wordt momenteel gebouwd en zal eind van de zomer af zijn. De luxe appartementen zijn trendy ingericht en voorzien van een mooie woonkeuken, 2 of 3 comfortabele slaapkamers en een balkon met uitzicht op het centrum. Als gast van Appartementen zum Strossna mag je gebruik maken van de familiesauna in Sporthotel Strass.